Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

  Ogledi 834,161

Gold AG

Pred 8 dnevi

fanlink.to/BylbyliTropojes
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA

@Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

Komentarjev
Besmir Haziraj
Besmir Haziraj Pred 3 urami
Nr 1 😍😍
Kristo Zervo
Kristo Zervo Pred 4 urami
Ju lumte ai ze ...RESPEKTE...LE ta mare vesh e gjithe bota cdo te thote SHQIPERI .
Yllius Prizreni
Yllius Prizreni Pred 11 urami
Nga Tropoja ne Berish Vjen nje keng Lirije Vjen nga Zemra Shqiperis Nene Vjen rreze Lirije..
Albert Limani
Albert Limani Pred 12 urami
Bravo muzik e qellume 😍😍😍👏👏👏👏👏
Anna Stone
Anna Stone Pred 12 urami
2 💫💫Te 🇦🇱 !
Urim Azemi
Urim Azemi Pred 14 urami
Ferizaji🇦🇱 të dërgon të fala 💌 oj Tropoja trime🦅💥.
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz Pred 14 urami
Superrrrrrrrrrrrrrrrtt dy ⭐⭐
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred 15 urami
Respekt per Dava gjergjin dhe Gold ag je numer 1.🇦🇱🇽🇰🇩🇪
Fatjon Prendi
Fatjon Prendi Pred 16 urami
Bukur sh ...kombinim super mes dy legjendash .. SHUM MIRDITOR PO I KENDOJN TROPOJES E KOSOVES DHE MIR BEJNE I KEMI MIQ E SHOK... PO KUR DO SHOHIM NDONJE TE KOSOVES E TROPOJES TI KENDOJNE DHE MIRDITES NJE KRAHINE UNIKE NE TROJET SHQIPTARE...
Michele Balla
Michele Balla Pred 17 urami
TROPOJA KA QENE DHE DO TE JET KRENARIA E SHQIPERIS 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Michele Balla
Michele Balla Pred 17 urami
😘😘😘😘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Shauka Hodan
Shauka Hodan Pred 15 urami
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Jeton Bajrami
Jeton Bajrami Pred 18 urami
👌👌👌
Sali Lokaj
Sali Lokaj Pred 19 urami
Arjan a bon me dit kur vjen ne deqan se tanaheret kom pas qef met taku
Gazmir Dema
Gazmir Dema Pred 19 urami
Veç sali berisha ishte nkem me serbin e jo me Kosoven
Princ Berisha
Princ Berisha Pred 20 urami
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲👨‍🦲🤴🤴🤴🤴🙅‍♂️👬👬👬👬👬👬👬👬👬👬
Princ Berisha
Princ Berisha Pred 20 urami
Princ6666
Princ Berisha
Princ Berisha Pred 20 urami
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🧜🏿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤴🤝🤝🤝🤴🤴🤝🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴
Ena Seferi
Ena Seferi Pred 20 urami
Hallat te koft se ti je 1 edhe gjithmon ke me mbet ne heroj me kengen qe ke 👍👍
Lulzim Budini
Lulzim Budini Pred 21 uro
RESPEKT TE PA FUNT PER TY O VLLA GOLD AG PER 🇦🇱PATRIOTIZMIN🇦🇱 QE KE
Ajshe Dervishaj
Ajshe Dervishaj Pred 21 uro
🤝👍👌🏼🙏
Canan Tezcan
Canan Tezcan Pred 21 uro
Gold ag in milliyetçi arnavut duygularıyla prim kastığını düşünüyorum. İzlediğim klipleri beni böyle bir düşünceye itti yanlış olduğunu düşünen varsa bilgilendirebilir.
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Pred 22 urami
Tropoja zemra e kosoves 🔥🔥
Seb Gashi
Seb Gashi Pred dnevom
Trradhtaret e Kombit Shqiptar me Dislike . Po ku ka sikur Zemra e Shqiptarise Tropoja Legjendare. Lavdi UCK
SOPHIE Xhaka
SOPHIE Xhaka Pred dnevom
Si gjithemone Znj Dava Gjergji e pa pame RESPEKTE per ju e pa arritshme...
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Pred dnevom
Love from America 🙏💖
Halil Celaj
Halil Celaj Pred dnevom
Golld Qenef Turceli Magjypi ,mohoj Shqiptarizmin per fene .Ti dote mbetesh padhaporta e flliqur per shqiptaret.Merr caklat dhe kput qafen dhe shko Talliban, se semeriton te jetosh ne Kisove.
Lion Fr
Lion Fr Pred dnevom
E dua Kosoven e Shqiperin jam n gjendje pa fine dyshimi me dhane jeten per kto troje, por ti o Gold ag je interesgji per pare pi perdorshe krejt metodat edhe ne kete rast me ate kallash t drunit ,kurr sti ngoj kanget tua.
Lion Fr
Lion Fr Pred dnevom
O t dhifsha n selak psikopat ,leht esht me kap kallash t pllastikes more mut, her n Qabe e her me kurva ben video .
Ani Ani
Ani Ani Pred dnevom
Brravo vlla kjo keng i shkon fatmir haklajt dhe trropojanve qe ben luft per kosoven
hoiy vinosa
hoiy vinosa Pred dnevom
Si doni me pa kangen ë Re t'Goldit hajdeni në Kanalin tem zyrtar Gzim Rexhepi edhe degjoheni para se me dal 🇦🇱❤ Ju dua shum fansat ë Gold AG's! 😍😘❤
Tommy Gojcaj
Tommy Gojcaj Pred dnevom
✊✊✊🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✊✊✊
Sedat Kelmendi
Sedat Kelmendi Pred dnevom
goldo ag ❤ 🇦🇱
mateo Dana
mateo Dana Pred dnevom
DAVA GJERGJI ikona e muzikes gege . emer i gdhendur perfekt ne memorien e shqiptareve anembane . resp.
hoiy vinosa
hoiy vinosa Pred dnevom
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Murad Kurteriç
Murad Kurteriç Pred dnevom
MÜZİK GÜZEL BRAVO KOSOVA
CEMO SHKUPI
CEMO SHKUPI Pred dnevom
#LAVDI Bylbyl Breçani.
Ermelinda Lajcaj
Ermelinda Lajcaj Pred dnevom
Shuuuuum shum bukur te lumt dava por dhe kti ku ka knua me ty ini yjet e kombit ..zemrat e shqipes..ma bukur nuk ka kashkon ...❤👌😇
Mobiles Samsunga10s
Mobiles Samsunga10s Pred dnevom
Kenga shqipe ta vlon gjakun 👍👏
Igli Mija
Igli Mija Pred dnevom
Myte
Mario Jano
Mario Jano Pred dnevom
Shume kenge e bukur, respekt per te dy kengetaret tane te dashur qe na dhurojne dhe na bejne krenare duke u kenduar trimave
sevdail sevdail
sevdail sevdail Pred dnevom
Kshtu ekemi pas adet ne shqipteret brez pas brezi
M-M marku
M-M marku Pred dnevom
Si gjithmone the best.👌👌👌👌☝️
Hoti Bujar
Hoti Bujar Pred dnevom
Respekt gold je ylli shqiptaris Respekt 👍👍
erlis 24
erlis 24 Pred dnevom
Na bo naj kong per matianet,burrelin.
ema onuzi
ema onuzi Pred dnevom
😚🥰💎
ema onuzi
ema onuzi Pred dnevom
✌💎
Alberi Gashi
Alberi Gashi Pred dnevom
,
Besa Plaku
Besa Plaku Pred dnevom
Ju lumtë goja Te dy te mrekullush 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ηλ.ελζ ελεζ
Ηλ.ελζ ελεζ Pred dnevom
Sa bukur.ju lumte goja o yje.👏👏👏👏👏👏👏👏
vasil marashi
vasil marashi Pred 2 dnevi
Zoti i rujt te gjithe shqiptart.
selimi fadil
selimi fadil Pred 2 dnevi
Ju LUMT goja RRESPEKT
Deti.E
Deti.E Pred 2 dnevi
Flm gold qe ke respektu zonjen Dava gjergji ajo eshte e zonje e madhe respect per te dy zoti e bekoft kombin shqiptar
dutoiu hour
dutoiu hour Pred 2 dnevi
Pershendetje Speciale per Tropojen Malsin e gjakoves
misuyy fong
misuyy fong Pred 2 dnevi
🇦🇱✌️
Luljeta Gjeloshgjokaj
Luljeta Gjeloshgjokaj Pred 2 dnevi
Shum e bukur kenga Bravo👏
misuyy fong
misuyy fong Pred 2 dnevi
Shum bukur👍
Valentina V
Valentina V Pred 2 dnevi
🇦🇱❤❤❤
indrit tota
indrit tota Pred 2 dnevi
Superrrrrrrrrr
dutoiu hour
dutoiu hour Pred 2 dnevi
udhheq ket shqiptari
Muli Time
Muli Time Pred 2 dnevi
Goldi si gjithmon👍
Lulzim Gashi
Lulzim Gashi Pred 2 dnevi
O gold aga mir ike vnu flokt edhe ti ne turki bravo
Ramiz Biba
Ramiz Biba Pred 2 dnevi
shabsnçela
Artan Gega
Artan Gega Pred 2 dnevi
Ju kendoft zemra
DJ Skifter Mistreci
DJ Skifter Mistreci Pred 2 dnevi
Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi Pred 2 dnevi
Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏
Osman Ruçi
Osman Ruçi Pred 2 dnevi
Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën
Agim Kopani
Agim Kopani Pred 2 dnevi
Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull
Lili Karfia
Lili Karfia Pred 2 dnevi
Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!
viola ola
viola ola Pred 2 dnevi
O kosov zemer te kam
bodoy euir
bodoy euir Pred 2 dnevi
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
t.v. 45
t.v. 45 Pred dnevom
Pershendetje or vlla nga mergimi mertur guri gjakova
shpetim sinani
shpetim sinani Pred 2 dnevi
Shum bukur👍
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Pred 2 dnevi
🇦🇱✌️
Alfred kola
Alfred kola Pred 2 dnevi
Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven
Me Hej
Me Hej Pred 2 dnevi
Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari
bodoy euir
bodoy euir Pred 2 dnevi
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
JueltaNoel JueltaNoel
JueltaNoel JueltaNoel Pred 2 dnevi
Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹
Juliana Bakou
Juliana Bakou Pred 2 dnevi
Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale
Aty Ketu
Aty Ketu Pred 3 dnevi
Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰
lenc skura
lenc skura Pred 3 dnevi
Love love me
Misim Shabani
Misim Shabani Pred 3 dnevi
Prshndetje nag Tetova
Gledi Dushku
Gledi Dushku Pred 3 dnevi
djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱
Valona Citty.007
Valona Citty.007 Pred 3 dnevi
slshow.info/watch/gHsCQ3UHekk/video.html kiçe llomotit ..
mnika voli
mnika voli Pred 3 dnevi
xhennet firdeus ne ahiret !
Engjell isaku
Engjell isaku Pred 3 dnevi
Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jana krener Johana kener
Jana krener Johana kener Pred 3 dnevi
Lll o
hikmete bajraliu
hikmete bajraliu Pred 3 dnevi
Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj Pred 3 dnevi
Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱
mnika voli
mnika voli Pred 3 dnevi
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Avni Halilaj
Avni Halilaj Pred 3 dnevi
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
Enver Demalia
Enver Demalia Pred 3 dnevi
Bravo ju rujt zoti
butti fdft
butti fdft Pred 3 dnevi
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪
Petrit Bajraj
Petrit Bajraj Pred 3 dnevi
Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚
Gzim Brahaj
Gzim Brahaj Pred 3 dnevi
Bravo!!!!
Toni Montana
Toni Montana Pred 3 dnevi
Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘
Sefer Limja
Sefer Limja Pred 3 dnevi
Te lumt goha oer kosov e shipni
butti fdft
butti fdft Pred 3 dnevi
❤️❤️❤️❤️❤️
Erisa Besmir
Erisa Besmir Pred 3 dnevi
Bravo super bravo
IB BOIS
IB BOIS Pred 3 dnevi
Je mir de
Shukrije Basha
Shukrije Basha Pred 3 dnevi
Genug shum eh mir ju lumt
DARDANET ILIRET
DARDANET ILIRET Pred 3 dnevi
Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.
Nexharije Emerllahu
Nexharije Emerllahu Pred 3 dnevi
Bravo. 2 🌟🌟👏👏
Anila Miza
Anila Miza Pred 3 dnevi
SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘
UNITED STATES OF ALBANIA
UNITED STATES OF ALBANIA Pred 3 dnevi
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Far.
Far. Pred 3 dnevi
Ju lumtë!
Besa Besa
Besa Besa Pred 3 dnevi
Ju lumt goja shume bukur, knofshi gjithmone,
KLEVI GAMING
KLEVI GAMING Pred 3 dnevi
Like Për Tropojen LIKE Per Golf Ag
Dava May
Dava May Pred 4 dnevi
Rrespekt Dava Gjergji 💥💥💥💥👌👌👌🇧🇪🇧🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱 ju pershendes nga Gjermania 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Dani Mustafa
Dani Mustafa Pred 4 dnevi
Ok
erinda Hasani
erinda Hasani Pred 4 dnevi
Me lot ne sy e percolla qe ne fjalet e para kete kenge... Si bije e ati vendi perulem para gjakut qe u flijua per liri...
Dava Gjergji - 40 Vjet ne skene (Official Video HD)
1:05:57
Dava Gjergji Official
Ogledi 41 tis.
Tik Toks That Will Make Your Day Better
9:57
SSSniperWolf
Ogledi 3,8 mio.
Marathon Day Is Here | How To Be Behzinga
22:04
Training Under COVID | How To Be Behzinga
22:51
Fara e Flliqt - Episodi 15
33:30
Fara e Flliqt Official
Ogledi 94 tis.
Mihane o ta qifsha nonen
03:07
TikTok Kosova
Ogledi 585 tis.
Gold AG - Sofra e nanës
04:06
Gold AG
Ogledi 1,7 mio.
Tik Toks That Will Make Your Day Better
9:57
SSSniperWolf
Ogledi 3,8 mio.
Marathon Day Is Here | How To Be Behzinga
22:04
Training Under COVID | How To Be Behzinga
22:51
SURPRISING BEST FRIEND WITH BORAT!!
5:55
David Dobrik Too
Ogledi 6 mio.