Andi tregon më në fund a është i fejuar jashtë programit?! - Përputhen

  Ogledi 829,453

Top Channel Albania

Pred 8 dnevi

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
herolind xhaferi
herolind xhaferi Pred 22 urami
D
D
D Pred dnevom
ky andi sm ze syrin shum genjeshta po duket, po sidoqofte krejt emisioni eshte rren
maira ivonne
maira ivonne Pred dnevom
Perskaityk mano liudijimą Laba diena, mano vardas pedro maria, esu kilusi iš Kauno, liutanijoje Noriu paliudyti apie gera paskolos skolintoja kas parodė man šviesą, kai mane apgavo penkios netikros kompanijos Interneto skolintojai, jie visi man žada paskolą. privertęs mane mokėti daugeliui mokesčiai, kurie nieko negamina ir nedavė jokio teigiamo rezultato rezultatus. Aš praradau pinigus norėdamas užsidirbti pinigų ir iš viso tai buvo 25 000 eurų . Vieną dieną naršydama internete aptikau keletą liudijimų, kuriuos komentavo forumas vienas Ali Hussainas apie tai, kaip jie gauna paskolą iš banko paskolos bendrovės „Citi“, aš kreipiausi su jais el. paštu: (citybankloan123@gmail.com) aš niekada netikėjau, bet bandžiau, ir, mano nuostabai, paskolą gavau per 24 valandas, negalėjau patikėti, aš vėl esu laimingas ir turtingas ir dėkoju Dievui, kad tokia paskola tokios įmonės vis dar egzistuoja šiose aferose visose vietose, prašau aš patariu visiems ten esantiems paskolos, susisiekite su jose luis paskolų įmone Italijoje, jie niekada jūsų nenuvils tavo gyvenimas pasikeis taip, kaip pasikeitė mano. Greitai susisiekite (citybankloan123@gmail.com) šiandien ir gaukite paskolą iš jų, Dieve, palaiminkite miesto banko įmonę už tikrą paskolos pasiūlymą. Įsitikinkite, kad dėl paskolos kreipėtės į miesto banką, nes sėkmingai gavau paskolą iš šios įmonės be streso. Galite jiems išsiųsti el. Laišką (citybankloan123@gmail.com)
Edi Sina
Edi Sina Pred dnevom
ky eshte vipi i rradhes qe po promovon top ne ket shqiperi te lodhur ky eshte nje cun tirane tipi i parazitit qe rri te lagjja
dina fej
dina fej Pred dnevom
Fatjoni:Bora jam kuriozeee😂😂😂😂😂😂
Oznek Official
Oznek Official Pred dnevom
slshow.info/watch/joNhbqfRqUs/video.html
Artan Klosi
Artan Klosi Pred dnevom
.⁵perp7uthen
Mia Leoni
Mia Leoni Pred dnevom
Nese mendosi se Shqipja duhet te largohet nga emisioni, ju lutem firmosni kete peticion. chng.it/G8TvVYKgRS
leonora nora
leonora nora Pred dnevom
Andi mashtrus
Besmir Koboçi
Besmir Koboçi Pred dnevom
O gabel prerje gabeli ke
vilma mecja
vilma mecja Pred 2 dnevi
Tea qeka byth levizme kalama do te gjith dali kush dali ta mare
Luis Gamer
Luis Gamer Pred 2 dnevi
Po në shqipëri janë bërë burdello fare thonin për të huajt po janë bërë me keq🤐
Andi shehi
Andi shehi Pred 2 dnevi
Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!
Andi shehi
Andi shehi Pred 2 dnevi
Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!
Andi shehi
Andi shehi Pred 2 dnevi
Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!
Andi shehi
Andi shehi Pred 2 dnevi
Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!
florinda qenaj
florinda qenaj Pred 2 dnevi
Po qa ishte ajo "mjau" nga shqipja hahahahahha
Gresi Arapaj
Gresi Arapaj Pred 2 dnevi
slshow.info/watch/UdLa6RMIaJY/video.html subscrbe please
Gresi Arapaj
Gresi Arapaj Pred 2 dnevi
slshow.info/watch/UdLa6RMIaJY/video.html
Gresi Arapaj
Gresi Arapaj Pred 2 dnevi
slshow.info/watch/UdLa6RMIaJY/video.html
MM Di
MM Di Pred 2 dnevi
Cdo dit e me shum emisioni po behet me fallco olsa te vraft zoti qe po i ben lemsh skenaret
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu Pred 2 dnevi
Andi je djal gjigant te uroj suksese dhe rrespekt.
sanja kaciha
sanja kaciha Pred 2 dnevi
Andi duket si zhigolo 🤣😅😂
Adlia
Adlia Pred 2 dnevi
Andi me kujton shume Enon vjet ne perputhen qe dukej aq i mir e simpatik ne fillim e pastaj nxorri veshet se kush ishte
Edi Sr
Edi Sr Pred 2 dnevi
Prezantuesja eshte kukulla e atij emisjoni...
GEZIM H
GEZIM H Pred 2 dnevi
Une mendoj Andi eshte nje djale i drejte e i sinqerte ato shkrimet jo te mira jane aq banale e te ndyra qe jane ne shoqerine e kalbur shqiptare
oiuet souiu
oiuet souiu Pred 3 dnevi
mir shum i sinqert un jam 100& fanse e arjonit tashme
S'Perputhen TV
S'Perputhen TV Pred 3 dnevi
Skandali i rradhes ne perputhen slshow.info/watch/hJmaBqm_FP0/video.html
Vivid S8
Vivid S8 Pred 3 dnevi
Tea te kam thene dhe te them qe je e bukur, e sincert, ekomunikueshme, e sjellshme, edhe njehere, je fantastike.
Sergey Sargsyan
Sergey Sargsyan Pred 3 dnevi
Qa jan kto budadheqe.po te ishte i lidhur ju mendoni se do e lejonte ajo femer te vinte aty e te dilte me vajza te tjera.prz ju vajza qe jeni aty do e lejonit te dashurin tuaj te dal me te tjera.besoj jo
oiuet souiu
oiuet souiu Pred 3 dnevi
qe u merzit.
hello people
hello people Pred 4 dnevi
O njerez mos i shihni me se jan skenare te gjitha. Ms ka hidhni qyrret ktyre
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom Pred 4 dnevi
I vetmi vend ku e kaluara quhet e shkuar pra duhet harruar. Nëse njerëzit me preçedentë penalë i kemi në parlament s'do të thotë që duhen duartrokitur,stimuluar dhe adhuruar
Rock girl
Rock girl Pred 4 dnevi
i love his laugh
Alondra Kumanaku
Alondra Kumanaku Pred 4 dnevi
I Shqipe ce ke ber ate koke ashtu moj vajz🤣🤣🤣
Martin 13
Martin 13 Pred 4 dnevi
Tea mos e shit trupin tek Arjoni 😂😂
SHQIPe_ TUBe
SHQIPe_ TUBe Pred 4 dnevi
Cpune ke ti ku i ka prish ai lekt e ca ka bo ai ne jeten e vet polic je qe pyet???
Ozan Alea
Ozan Alea Pred 4 dnevi
Subscribed for Me
Rock girl
Rock girl Pred 4 dnevi
slshow.info/watch/joNhbqfRqUs/video.html
fjorda Dervishi
fjorda Dervishi Pred 4 dnevi
Po çar dreqin ju duhet sa lek ka prish ai ..nuk kuptoj llogjikën tuaj .......
Informacione per vipat shqiptare e te huaj
Informacione per vipat shqiptare e te huaj Pred 4 dnevi
Please me beni pak subscribe
Bujar Myzyraj
Bujar Myzyraj Pred 4 dnevi
Vec kti tipi nuk i besohet, bën si filozof po ësht Aktor i lezetshem për ata/o ce sja kapin tipin cë ka !!
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi Pred 4 dnevi
Hahahha shqipja rri si pulne lagur qe ti bin ne sy andit dhe i thot arjonit qe bravo takimi i mir dhe bravo per dhurat ajo ishte e para i teas ne fillimt te emisionit qe une nuk prnoj dhurata tni i thot skgje swpsw dhurat esht ao shipja eht nke dhelper dinke ajo sa nuk pellcet mezi e mabn o shqipe nuk i hap ato kummla ne do te besh andin per vete ps enuk the ti pra qe e le andin pergjym e le arbim le kte le ate apo do ti qe te mresh mdin oj dhi e keqe shtrig je ti
No surname
No surname Pred 5 dnevi
Do kisha pas ma shum respekt tkishte thon i kam pas bo me drog se sa ishin leket e mamit e tbabit ...
Xhoi Hoxha
Xhoi Hoxha Pred 5 dnevi
Andi eshte 1 ❤❤❤❤❤❤♥️♥️♥️
Debian
Debian Pred 5 dnevi
Mua me duket sikur e ka hap vet namin ky me keto lajme portale per tu bere vip i rendesishem e sikur po e sulmojne.
Debian
Debian Pred 5 dnevi
ANDI, Po si i bere ato leke jashte shtetit, se te tjeret jane me bisnese jashte pune djerse nuk harxhojne leke sic thua ti ? Sa genjen ky aman hahahah nxirr pretekstin e mamase qe u merzit.
Ana Beba
Ana Beba Pred 5 dnevi
Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video
Alban Deliqi
Alban Deliqi Pred 5 dnevi
s
no name
no name Pred 5 dnevi
Kta qe e shtyn kur fol ariani bone like komentin 😂😂
kolim jone
kolim jone Pred 5 dnevi
Arjani: Ta sulëm Shqipen Shqipja: Mjau... 🤣
nerduan agushi
nerduan agushi Pred 5 dnevi
pse kaq shume xhelozi ne mes te djemve por edhe te vejzat ne fund te fundit gjith duhet te dalin me njeri tjetrin dhe ne fund te vendoset kush me kan shkon me se miri
InKing Tattoo Official
InKing Tattoo Official Pred 5 dnevi
slshow.info/watch/joNhbqfRqUs/video.html
Ela Ela
Ela Ela Pred 5 dnevi
Po graciano qenka akoma aty ai nuk ka vajt ne hotelvsot
Ela Ela
Ela Ela Pred 5 dnevi
Ca ka ndodhur me shqipen qe e ka mbyll bucennn
kolim jone
kolim jone Pred 5 dnevi
Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"
Xheni Perdoda
Xheni Perdoda Pred 5 dnevi
Justifikimet me te bukura: Keshtu me erdhi! Keshtu e ndjeva!
Mariglen muja
Mariglen muja Pred 5 dnevi
Brravoo 😅
Samsung A2core
Samsung A2core Pred 5 dnevi
Tea qesh kot
Samsung A2core
Samsung A2core Pred 5 dnevi
Ti po ti Arjon ti te shkrin
Tina Tina
Tina Tina Pred 5 dnevi
Me padurim prisja ta shikoja sezonin 2 te perputhem . pasi mbaroj sezon 1 por tani nuk shikohet si me par pasi ktu nuk po dihet a kan ardh te perputhem apo te mos perputhem , cfar eshte kjo , sikur jan duke gjiruar ndonje film aksion. jeni pak modest mendoni per cfar jeni aty .
ALFA S
ALFA S Pred 5 dnevi
Me duket qe Fjorelen e ka rrahur babai pasi qe ne fillim me zor e kishin sjell ketu e me pas ajo ka syt te enjtur per kete nuk vie 😂😂😂
Juli
Juli Pred 5 dnevi
Andi duket qe esht nji person me dy ftyra. ..tani duket. ..fillimisht te gjith menduam qe esht djali perfekt per Tean por realisht esht kaq pak para Teas. ..un sdua te jet afer asaj sepse thjesht nuk i afrohet fare si nivel. .. (Andi) Nuk fliste shume, dhe ne mendonim se esht i zgjuar, i pjekur por me te vertet ai u perpekje mos te tregojn karakterin real qe ka qe qenka skandal. ...mu mvjen keq realisht per emisjonet qe percjellin kta lloj tipash. ..esht e qart qe ai ose e ka perdorur ate gocen per interes dukeqene se nuk i pelqejn te shendoshtat, ose nese realisht ai vlerson karakterin. ..pse refuzoj te shkuaren dhe tha qe sdo u lidhej me pak fjal me nje te till? Kto tregojn shume per Andin si person. ..kaq po them. ..
Juli
Juli Pred 5 dnevi
Dhe dicka tjeter 😂....te gjithe po komentojn per Andin ashtu sic bera dhe un haha por a mund te komentojm takimin sa mir shkoj? Un e shijova shume. ..mendoj qe do shkonin. ..
Me Ha
Me Ha Pred 5 dnevi
hahahahhahahaha deka
Me Ha
Me Ha Pred 5 dnevi
Arijan Kondomi🤣🤣🤣😝😝😝😝😝
dallesara cakiqi
dallesara cakiqi Pred 5 dnevi
U bo mire me ket varse qe ja mori Arjoni sepse kishe mbetur Tea vetem me ate varsen me rruze 😂 Sido qofte Teas i rri bukur cdo gje
Eduarta Allkanjari
Eduarta Allkanjari Pred 5 dnevi
Ikni mor cfar emisioni beni c ju duhet ju jeta private e andit ka ber cka ber cju duhet ju gazetar llafasan se ju shqiptaret skam par lejeni djalin ne jeten e vet
Tibeti Qepani
Tibeti Qepani Pred 5 dnevi
Jo moj shoqe jo 😂😂si sandri esh ber andi
Genta Kastrati
Genta Kastrati Pred 6 dnevi
Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"
Milano Milano
Milano Milano Pred 6 dnevi
Po mir keta qe kan precedent penal si i bie duhet te jen jasht komunitetit,a sa raka jeni more
Behxhet Haziri
Behxhet Haziri Pred 6 dnevi
And I esht shum I menqur dhe I zghuar per ju aty ne studio.. Jam me profession psychology dhe e kuptoj te kalueren e tij shum mir dhe te tashmen.. Esht shum I zghuar Andi.....
ergi ferko
ergi ferko Pred 6 dnevi
Si dhe ti andi
Lucy Pashai
Lucy Pashai Pred 6 dnevi
Po mir ke bër që ke prishur lekët e tua i kepasur po aty në shqipëri merren me thashetheme pa buk dhe me llafe
Lucy Pashai
Lucy Pashai Pred 6 dnevi
Pse ata që kanë bëe burg nuk do martohen haaaa
Bektaash nevruz Samaraj
Bektaash nevruz Samaraj Pred 6 dnevi
Anen Leshoe ne arre te ta bej pataten 4 kile te dhjefsha bostanin e lushnjes !
Behxhet Gashi
Behxhet Gashi Pred 6 dnevi
Hello te gjithve pershendetje ju lutem publiku deshiron qe ju ta dini nuk jeni ne parlament por jeni per tu dashurue ather kur te flet një njeri te gjith duhet ta ndegjojm e jo bla bla bla bla e as njëri nuk kupton flm...♥️
Behxhet Gashi
Behxhet Gashi Pred 6 dnevi
Hello teja pytja ime ësht don ta gjejesh një djalosh ti.. A po ndoshta te bëhesh pak e fanshme... por Gracianon e zbuloj një tjeter se ishte Bi... por per Gracianon Respekt ...
Sahra Shala
Sahra Shala Pred 6 dnevi
Qysh palohet kjo Shqipja si nuse shkive🤣🤣🤣🤣🤣🤣thu qe spe njofim pfffffff
kosova kosova
kosova kosova Pred 6 dnevi
Sa t mir❤❤❤
Dino Demo
Dino Demo Pred 6 dnevi
Ore le te ist denoncoj keta njerez qe shpifin
Mimoza Gashi
Mimoza Gashi Pred 6 dnevi
Lumë si Tea, Sa e qetë e kuptueshme e thjeshtë dhe shumë e sinqertë❤️
LaLiga Santander
LaLiga Santander Pred 6 dnevi
Gjeni kush eshte titaniku ne kete emision? . . . . . . . . . . . . Andi, mirpo per dallim prej titanikut ai e fundosi vetveten. Andi me Shqipen eshte real, ai djaloshi i felliqur qe flirton me vajza dhe qe kerkon vemendje. Dhe une qe mendoja qe Andi me Tean ishte vetvetja 🤮🤮
Nozg Papa
Nozg Papa Pred 6 dnevi
Bora seshte per prezantim rri me mrrola sikur po i fal gjakun atyre
Nozg Papa
Nozg Papa Pred 6 dnevi
Arioni djal dukat kaq .
Xhulja Droboniku
Xhulja Droboniku Pred 6 dnevi
A kjo esht shqipja famshme🤦‍♀️
Leardi Ardi
Leardi Ardi Pred 6 dnevi
Sa provokus je o Andi bej kujdes me gocat 😁😁😁😁😁
KING ideas
KING ideas Pred 6 dnevi
Andi : e vetmja gje qe jam penduar eshte se kam prishur shuma te medha lekesh Bora : ku i siguroje kto te ardhura Andi : nga familja Nobody : phuuuu tqr mos genje
Ti Saa
Ti Saa Pred 6 dnevi
Skeni turp ju te produksjonit qe mbani akoma djal te fejuar aty, po dihet qe vec show esht dhe vdiqet per klikime
Dz Ks
Dz Ks Pred 6 dnevi
Ktu per pudhet lek plepi me shqipen
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku Pred 6 dnevi
HUMBJE KOHE ME LLAFET E NJERZVE QE NUK MEREN PER BAZ TE GJITH KEMI TE DREJTE TE GUIDARIM JETEN TON SI DIM VET SI ESHTE ME MIR RESPEKTE ANDI
Dz Ks
Dz Ks Pred 6 dnevi
Ooo arjan mos ha mut kot
Vlore Vlora
Vlore Vlora Pred 6 dnevi
O arbri ti je për me dhi o shok
Ditjon Kryeziu
Ditjon Kryeziu Pred 6 dnevi
Arjonit i uroj fat edhe teas gjithashtu dhe qe duhet me ju pa bashk ju shofim
ergi ferko
ergi ferko Pred 6 dnevi
E di qe jam me vones por nuk e kam ndjekur emisjonin ana nuk dua qe te merzitesh por vazhdo dhe mos I degjo ata
Vlore Vlora
Vlore Vlora Pred 6 dnevi
Jepi drejtim andi je i papar se kshu e duan aty sa më shum aktrim aq më mir ësht
Αννα Μιχα
Αννα Μιχα Pred 6 dnevi
Una besoj se andi nuk esht 24 vjec
sara 1234
sara 1234 Pred 6 dnevi
Arjoni eshte perfekt , tea mos e lesho, se gabon eshte i sinqerte, jo si andi me dy fytra , po ju qjerr maska shpejt,
Princesha Helena
Princesha Helena Pred 6 dnevi
Mos qaj o shqipe
Ana Beba
Ana Beba Pred 6 dnevi
Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video
William Levy
William Levy Pred 6 dnevi
O Shqipe do me falesh eee Por sdi cte them ne lidhje me ty
Zaian Belluno
Zaian Belluno Pred 6 dnevi
Bixhoz
Lego Fun World
Lego Fun World Pred 6 dnevi
Tea, je shume e pjekur!
Sabah Bytyci
Sabah Bytyci Pred 6 dnevi
Ka punu skifter tan kohen
Jala Brat - PARTIJAM
2:37
IMPERIA
Ogledi 4,2 mio.
E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen
53:15
E papritur njëri nga djemtë, pranon se është biseksual
43:02
Takimi i plotë bruto i Shqipës me Mevlanin
41:44
Top Channel Albania
Ogledi 522 tis.
Jala Brat - PARTIJAM
2:37
IMPERIA
Ogledi 4,2 mio.
Jimmy Kimmel on Trump and Biden’s Final Debate
16:56
SPEAKING FRENCH VS SPANISH TO GET GIRLS!
10:10
SURPRISING BEST FRIEND WITH BORAT!!
5:55
David Dobrik Too
Ogledi 6 mio.
$300,000 Influencer Trivia Tournament!
24:05
VFX Artists React to Bad & Great CGi 34
18:22
Corridor Crew
Ogledi 1,7 mio.