Ofroj jetë modeste dhe seks të mirë, e pranon? - Përputhen

  Ogledi 846,261

Top Channel Albania

Pred 11 dnevi

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLshow Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentarjev
alessia albania
alessia albania Pred 14 urami
Fjorela kerkonka pasuri jo dashuri me zemer oi idjote un jam vet vajz elle nuk kerkoj pasuri por kerkoj nje djal qe te me lluroj dashuri ne cdo rrahje te zemres tij ta ket per mua🙏se pasurin ne jet evendos vetem dashurija e lumturija qe ke per njeri tjetrin ne jet ajo esht oasurija e njeriut ne jet se as kush nuka pasuri ne kete tok pasurija esht dashurija oer njeri tjetrin 🙏mendimi im ky pastaj ka femra qe nuk dua dashurin e partnerit por duan vetem ta shfretezojn 😏se se dashurin eben me tjeter keshtu lloj femrash jeni ju aty ne emisjon
Κατερινα Σελιμι
Κατερινα Σελιμι Pred 20 urami
Moj ndiqeni bucen
Alban Niku
Alban Niku Pred 23 urami
😂
soiung toiue
soiung toiue Pred dnevom
me ciklin ca ndodh duhet ti besh vaksin terbimi 😂
Berat Iseni
Berat Iseni Pred dnevom
po kjo ma te mirin e ka zgjedh BERATI ESHTE MA I MIRI EDHE MA I PAMSHI KETA TJERT VEC LLAFFE KOT
Berat Iseni
Berat Iseni Pred dnevom
po ky berati pershtatet mas shumti me shqipen
inxo
inxo Pred dnevom
Ca qenkan kta si viktima te 97
zere ngul
zere ngul Pred dnevom
Nuk .mundem ta arij ta kuptoj se si e mbni ate shqipen ne emisjon ajo shemton emisjonin ajo esht vetem nje llafazane dhe as oak e sinqert ajo do vetem te ndihet po I duket sikur esht e squt po esht fare idjote
soiung toiue
soiung toiue Pred dnevom
Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure
Sherif Qarri
Sherif Qarri Pred 2 dnevi
Lene se bat berllog
Avdi Sejdi
Avdi Sejdi Pred 2 dnevi
More shejtana qfar muhabeti kshtu pe bani
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu Pred 2 dnevi
Respekte te pershendes je gjigant
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu Pred 2 dnevi
Je I modh mevlan
dcoog anml
dcoog anml Pred 2 dnevi
Arjani :"eshte gjithe kjo kope ktu " 🤦‍♀️😂😂
Anonymous be like
Anonymous be like Pred 3 dnevi
Sa permendet emri "skenat" bora ngrefet
Ailsa Ni
Ailsa Ni Pred 4 dnevi
Fjorela:E kam thene 1000 here nuk dal me cunat e vjeter Prap Fjorela: Do i jap nje mundesi te dyte Mevlanit
dafina sutaj
dafina sutaj Pred 4 dnevi
Kjo Shqipja definitivisht është nje psikopate
Rock girl
Rock girl Pred 5 dnevi
Nobody: Mevlani: Shqipe plas nga inati... Arushi: I will be back b....es 😜
dcoog anml
dcoog anml Pred 2 dnevi
Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
V Ky
V Ky Pred 5 dnevi
Qfar leshi ky berati si me kon femer
Sajmo Mister
Sajmo Mister Pred 5 dnevi
Ardi daullexhiu duhet te martohet me shqipen duket nje goce shum e mire por ka ca si pordha kjo shqipja
Ailsa Ni
Ailsa Ni Pred 4 dnevi
Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video
nansu boo
nansu boo Pred 5 dnevi
shqipe shum te kan inat por ti mos ndrysho tipin karakterin tend je super
Hello 7777
Hello 7777 Pred 5 dnevi
A mendoni se Fjorela shkon shume me Beartin 😍😍😍😍😍😍😍👍😍😍
Rock girl
Rock girl Pred 5 dnevi
Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂
Eriona Mehmeti
Eriona Mehmeti Pred 5 dnevi
Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure
Kristian Mena
Kristian Mena Pred 5 dnevi
Te lutem Anan mos e le Fatjonin pas dore
foopyu nooui
foopyu nooui Pred 6 dnevi
MENDON KESHTU
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred 6 dnevi
Mevlaniii I thjesht I sinqert Me kemb ne tok Bravooo Zoti trujt 🙏🏻 Nk thojn kot se robi i sinqert nenvlersohet...
Dios Beatzz
Dios Beatzz Pred 6 dnevi
Fjori: Merr fryme. Berati: Shif!
huttio srreu
huttio srreu Pred 6 dnevi
MENDON KESHTU
foopyu nooui
foopyu nooui Pred 6 dnevi
Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔
Brikena Cerriku
Brikena Cerriku Pred 6 dnevi
A nderruan pijet kta te dy apo me ben syt mua
dueeh nyyu
dueeh nyyu Pred 6 dnevi
slshow.info/watch/gi-L5wGpcug/video.html🔥🔥🔥
To travel around the world
To travel around the world Pred 7 dnevi
Ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 m.slshow.info/on/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg.html
bssni touir
bssni touir Pred 7 dnevi
Fjorela , 21 vjeqare 😟😟😟 tbetohem qe ngjan sikur te kishte 33 🤦‍♂️
Elisabeta 21
Elisabeta 21 Pred 6 dnevi
Dhe flet si 12 vjecare😂
Mimi Be
Mimi Be Pred 7 dnevi
Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
huttio srreu
huttio srreu Pred 6 dnevi
zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri
Agron Hoxha
Agron Hoxha Pred 7 dnevi
Qa o ky emer berat jo po tavolin
Ana Beba
Ana Beba Pred 7 dnevi
Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video
bssni touir
bssni touir Pred 7 dnevi
Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂
Elida Hoxha
Elida Hoxha Pred 7 dnevi
Fjotela , femra me koti aty.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
hdhssh bdbsbs
hdhssh bdbsbs Pred 7 dnevi
Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂
hdhssh bdbsbs
hdhssh bdbsbs Pred 7 dnevi
@sotuur aeeimir e the ata per te tallur kam vajte 😅
sotuur aeei
sotuur aeei Pred 7 dnevi
Vk dava kurvash dhe bythqirash...
Andrew Sosnin
Andrew Sosnin Pred 7 dnevi
Andrusha XD!!! What language is it?
3 69
3 69 Pred 7 dnevi
Shum mir ju the kope a e majn veten per luana e tigra hahahaha
Resa Lora
Resa Lora Pred 7 dnevi
Ai djali nga kosova duket gay Qfar Don ne at program🤣
Besmir Misimi
Besmir Misimi Pred 7 dnevi
Fatjon ta ci xhakin
Besmir Misimi
Besmir Misimi Pred 7 dnevi
Bravo fjorela ik mos dil me pederat
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza Pred 7 dnevi
Keto goca nuk duhan burre jane aq te gopura sa nuk hyne ne sy njeri aty
mijuo roui
mijuo roui Pred 8 dnevi
Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔
To travel around the world
To travel around the world Pred 7 dnevi
Mijuo ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 m.slshow.info/on/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg.html
Adriano Gucci
Adriano Gucci Pred 8 dnevi
slshow.info/watch/gi-L5wGpcug/video.html🔥🔥🔥
Albo Strike
Albo Strike Pred 8 dnevi
Shqipetaret u shkaterruan nga degjenerimi dhe jane bere si Amerikanet vetem lek dhe seks. Shqiptar shkeputuni nga Perendimi Satanist se po shkelni mbi cdo tradite, dhe zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri
missymarsi red
missymarsi red Pred 8 dnevi
Ky Mevlani si palle.Pa mashkull kisha mbetur Mevlanin nuk e kisha zgjedh.
mijuo roui
mijuo roui Pred 8 dnevi
Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe
Saimo Cobo
Saimo Cobo Pred 8 dnevi
Ca do thoj kjo fiorela a pikaaa
sotuur aeei
sotuur aeei Pred 8 dnevi
Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂
Elton Goxha
Elton Goxha Pred 8 dnevi
Vk dava kurvash dhe bythqirash...
Esmeralda
Esmeralda Pred 8 dnevi
Fjorela : Dua nje mashkull qe ta duan dhe miklojne femrat e tjera 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Mashkulli i Fjoreles : Mbaroj pune me ty zogu dhe vrap te tjetra 🙈🙈🤣🤣🤣 Te rrofte mashkulli qe e preferojne te gjithe Fjorela, paske nje shije te veçante ne perzgjedhjen e tyre 😜😜😜
Aurora Ferko
Aurora Ferko Pred 8 dnevi
Ndonese e shikoj si emision(dmth kaloj kohen),eshte totalisht deshtak.Cdo gje eshte fallco...vajzat 🤨 Tea me duket e zgjuar dhe luan bukur,Shqijka shume e sinqerte(pak e cmendur),me kot po kot fare eshte Fjorela...kur flet sikur eshte me 3-klase shkolle.Nje me dy: mashkulli im,mashkulli im.......fallco dhe me 100 fytyra.
sotuur aeei
sotuur aeei Pred 8 dnevi
Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..
Berat Behramaj
Berat Behramaj Pred 8 dnevi
Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe. FALEMINDERIT!
Ana Beba
Ana Beba Pred 8 dnevi
Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video
____windflower
____windflower Pred 8 dnevi
plas shqipe nga inati 🤣🤣🤣
Medine Medine
Medine Medine Pred 8 dnevi
Aj aj si boni si femijet ne qerdhe kur ziren per kukullat ose djemt per autot sa turp paska mbet te boni emision te zgjidheni per nje bashk jetes veq per show keni dal aty🤦🏻‍♀️ ... dashurija eshte me shikim te par e jo keshtu si boni juve e ma keq se qent kur ziren rrugeve palidhje sa turp 🤪🤪🤪🤪🤪
Erjona Sinani
Erjona Sinani Pred 8 dnevi
Hhahahhahahhahahhaaha sa kam qesh me mevlanin plas shqipe nga inati
Areti Bajo
Areti Bajo Pred 8 dnevi
Kto qenkan te pa ngrena...kur dalin ne takim e paskan barkun bosh e pordhen e madhe
seeriu ciihy
seeriu ciihy Pred 8 dnevi
Sa lotoj me kto komentet 🤣. Me bukur eshte te lexosh komentet se sa te shofesh kete emision pidhmotre
Lete Peci
Lete Peci Pred 8 dnevi
Na mungon Tea ☹
Stellar Satisfaction
Stellar Satisfaction Pred 8 dnevi
30:40 Thank me later 🙏🏻
Chris chris
Chris chris Pred 8 dnevi
Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe
seeriu ciihy
seeriu ciihy Pred 8 dnevi
Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj
Ana Lleshi
Ana Lleshi Pred 8 dnevi
Mund te me beni sub..
Xristos forever
Xristos forever Pred 8 dnevi
Kope lopesh tha arjani 😂😂
esc Kristi
esc Kristi Pred 8 dnevi
Aakush : Berati:vllacko,real,fake
Durrës Albania
Durrës Albania Pred 8 dnevi
Sa turp per nje femer qe thote : “Po edhe po spati dicka se shof dot”! Matrialiste...! 🤮
toto Al
toto Al Pred 8 dnevi
Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..
bardhi kocibelli
bardhi kocibelli Pred 9 dnevi
O arjan je shum gardap
Arlinda Terholli
Arlinda Terholli Pred 9 dnevi
Une Jam prej kosoves Veq qit beratin e kisha vra fort pederr 🤮🤮🤮
Anxhelo
Anxhelo Pred 9 dnevi
plas shqipe nga inati 😂😂😂👏
elezi elezi
elezi elezi Pred 9 dnevi
Pa shqipen ska lezet emisioni
Rex le méchant loup
Rex le méchant loup Pred 9 dnevi
Spo durohet kjo fjori ,shuuum fallco njeri
Besmir Cel
Besmir Cel Pred 9 dnevi
E padrejt per Fiorelen ju be gjith ai presjon per te dal me te . Shum e padrejt turp te manipuloni dhe ti béni gjith ate presjon vajzes, u ndjeh E detyruar te dilte me ate djalin mevlan .. TURP per emisjonin
999 diablo
999 diablo Pred 9 dnevi
Ca bohet per I cop dhip
Tao Driza
Tao Driza Pred 9 dnevi
po ky berati eshte gay ca ben aty me femrat
Eni
Eni Pred 9 dnevi
Pershendetje te gjitheve ! Se pari dua tju falenderoj shum te gjithve per mbeshtetjen dhe komentet pozitive ndaj meje !❤️❤️Ky esht kanali Im edhe kush ka deshir te bhet pjes do ju lutesha te me benit subscribe ❤️ faleminderit ,zot ju ruajt te gjithve ✌️❤️
Mia Olo
Mia Olo Pred 9 dnevi
Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj
Suna Shini
Suna Shini Pred 9 dnevi
Sipas meje Fjorela me djalin e luleve natyrale mund te shkonin. Ai eshte I bukur , I embel , duket i qete por Jo I fjetur.
Aldi Hoxha
Aldi Hoxha Pred 9 dnevi
Plas Shqipe nga inati 😂😂😂😂, ka gallata ky emision me shume se cdo gje tjeter . Me shume se emocione dashurore po e po 😂😂😂😂 .
Angela Harfi
Angela Harfi Pred 9 dnevi
Shqipja si Kiçja 🤣
Xhevahir Hodi
Xhevahir Hodi Pred 9 dnevi
Se di si e kerko msshkullin kjo fjorela spo e kuptojm
Gold Gold
Gold Gold Pred 9 dnevi
Vallahin Shqipja Filem njeri shume i drejt
Kaçaku Matjan
Kaçaku Matjan Pred 9 dnevi
Ruani pak burrnine o trima se ato laraskat provokuese jane.
benita masllani
benita masllani Pred 9 dnevi
Keto aq shum q flasin si merr vesh dot njeri fjalit te bores shqipes fjoreles dhe fatjonit andit
Sevdali Aziri
Sevdali Aziri Pred 9 dnevi
Cfar emisioni u bo per tmos e par, kjo vjen nga udheheqesit, jan bo bashk.... vec perputhje ska ktu, kjo fjorela me beratin sish kec
BET1NNA
BET1NNA Pred 9 dnevi
Jeni shum rrota kaa ttaastrofff
Linda Heart
Linda Heart Pred 9 dnevi
BERATI DHE FJORELA bejne per njeri tjetrin Ju dua te dyveeeeeeeeee
Bledar Kajaci
Bledar Kajaci Pred 9 dnevi
30 çuna për 4 goca. Po ka goca sa dush o pallosha
London ALB
London ALB Pred 9 dnevi
Kto femra jan per zgjedhje ?? Kto Qihen me lek ca thu o dak
Henri Arizaj
Henri Arizaj Pred 9 dnevi
Better “kope” than “ti je per te psikiatri” duh 🤓
kristjan djellaj
kristjan djellaj Pred 9 dnevi
Hajde perputhen hajde kta sikur flasin per politik skan then asnje llaf per dashuri
Armand Tosha
Armand Tosha Pred 9 dnevi
Fiorela Kucova hahahaha lot nuk e kam pare ndonje here kucove Fiorelan do zoti nuk eshte dhe Shqipja 🤣🤣🤣
Adrian Ceveli
Adrian Ceveli Pred 9 dnevi
Bravo ana .
Albert Curri
Albert Curri Pred 9 dnevi
Fiorela kokre bushtres
Ramazan Bardhi
Ramazan Bardhi Pred 9 dnevi
O melvlan mos e ul veten kaq shum o burr me ate fjorelen se hiqet si goca.qet e mir po esht thngjill i pa zbuluar
Sajde Venari
Sajde Venari Pred 9 dnevi
Ky Berati na doli bosh fare, foli me Fjorin sikur kishte dal ne rruge dhe po bente pazar me nje ordinere nje turp i math ,ndersa per Fjorin ishte nje ulje e madhe ,dhe ulje pikesh,prisja nga Fjori qe ti thoshte atij 10 pikshit ketu mbaron muhabeti jon ,dhe atehere vlerat e saj,do te ishin ne vendin e duhur,me ate oferte ai ti uli vlerat moj goce,mbaje veth ne vesh,dhe sa per Mevlanin ,ai eshte ne nivelin me te larte si ,mashkull,po deshe experienca go ahead,
Diant M
Diant M Pred 9 dnevi
Shqipja flet shum po met vertet ben showin me interesant
beast catalano
beast catalano Pred 9 dnevi
Puuu Fjorela sa e humbur " lost in space" Per Beratin nje bravo,pa bere falco ne asnje momet real gjerr ne pyken e fundit,99% te cunave kete e mendojn✌
Arnold Lushi
Arnold Lushi Pred 9 dnevi
Me qen taman krejt çunat duhet me i refuzu takimet me anen ose me fjorelen
Talla Lapi
Talla Lapi Pred 9 dnevi
Ajde berat ajde aaa
cuki ramadani
cuki ramadani Pred 9 dnevi
Ne minuten e 33.00 gjeja qe meberi pershtypje me se shumti ne kete pjes ka qen NARGILJA ose "Shisha" a ka njeri qe mun me tregon se ku muj me gjet nje te till per ta blere.. ose linkun per me porosit ju faleminderit.
Nevila Muca
Nevila Muca Pred 9 dnevi
Mevlan esht xheloz se don per vete fjorelen
Marathon Day Is Here | How To Be Behzinga
22:04
Hell’s Kitchen Albania, Sezoni 3, Episodi 4, 23 Tetor 2020
1:26:28
E papritur njëri nga djemtë, pranon se është biseksual
43:02
Pse ishte kaq zhgënjyes takimi i Fjorelës dhe Kleidit
46:18
Marathon Day Is Here | How To Be Behzinga
22:04
Jimmy Kimmel on Trump and Biden’s Final Debate
16:56
DEJI REACTS TO KSI'S NEW SONG
7:28
SCP-1471 MalO ver1.0.0 (SCP Animation)
11:36
$300,000 Influencer Trivia Tournament!
24:05
WE PLAYED AMONG US IN REAL LIFE!! (Imposter IQ 999)
8:28