Komentarjev
Bujar Nallbani
Bujar Nallbani Pred uro
Kjo baxhelle dhe ai kokbreshka qe ka bure( Meta) duhen varur ne litar.... po kush do ti vare???? Keta te gjithe jane bashke majtas e djathtas. Mjere ketij populli qe mire ja bejne.
Shëndeti Ynë
Shëndeti Ynë Pred uro
Edhe ju e keni ofenduar Shqipen sado qe edhe ajo ka qene e papermbajtur... po skishte faj ajo, e degjuat qka i tha Arjani? Ofendimi me i ulet qe mund ti behet ni femre. Po tash pse realisht e perjashtuat Shqipen? Mos ndoshta qe ja nxorri orientimin seksual Arjanit? Se ajo gjitha puntatat ka ofenduar e nuk e nxorret me heret!!!! Pse nuk e hoqet edhe Tean qe eshte nje shembull shume i keq per rinin e shendosh! Si mund te jap krahun Gracianos?! Edhe kur beni emision ku duhen te perputhen vajza me djem ju lutem mos merrni komentator homoseksual!! Se nje homoseksual smund te kuptoj nje lidhje dashurie mes nje femre dhe mashkulli...
Fjorela
Fjorela Pred uro
Jepi dodo
Vlora Demiri
Vlora Demiri Pred uro
Shqipja duhet të kthehet në studio,ne Shqipen ⭐ e duam
Jonida Çøbå
Jonida Çøbå Pred uro
Hahahahaah si me duket ky emisjoni si marrdhenie ne tuf.... jeni rend fare. Ooooo Arjan ik dhe ti se dhe ti "bi" je mo
Vicky Dedusaj
Vicky Dedusaj Pred uro
Largimi i Shqipes osht Noooo goooo!!!! Si mund Te Ndoth Kjo???Krejt e jepin mendimin e ju por Shqipja jo??? Qfar osht kjo???O Arian a Te preki Shqipe ne tel? MOS je ti Bii??? Mendoni mir shka Po bani??
Lali 6
Lali 6 Pred uro
rrespekte KRI
Angjela Turmalaj
Angjela Turmalaj Pred uro
Perse e bet kete gje jeni te shpifur
Meko Harley
Meko Harley Pred uro
58:13 cun i futshem loooootttt
L B
L B Pred uro
Zotrinj e zonja ne shqiperi esht nje gje e gabuar kur ndoth nje gje te hdhin balt te gjith pa menduar e pa valutuar kush prin di cka ben femija sot ne keto kohra te gjith jan rufianer krininel drogati e nuk pyesin ja perse shteti duet te punoi me llogjik kur ishe Luiza te gjith e donin e duartrokisnin tani per fai te dialit i hedhin balt ne fytyr jasht mase e gabuar afo esht largpamse e duet te ngelet ashtu se esht nje pies e jetes ton
Bes Bau
Bes Bau Pred uro
KY EMISION TREGOJ SE ESHT NJE MUT QE I VJEN ERA E KEQE.. GRACIANO BEN REKLAME PER PROSTITUCION, KURSE TEA BEHET SI GJITHMON ARTISTE QE LAN NJE ROL TE FLLIQT, KURSE SHQIPJA VETEM PSE E THOT MENDIMIN E SAJ PERJASHTOHET 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ SHQIPJA KA SHUUUUM TE DREJTE ME CDO FJALE.. KY EMISION ESHT PER TU PERPUTH, JO PER TE BE REKLAMA PER PROSTITUCION DHE ARTISTIKAT E TEAS 🖕🖕🖕🖕🖕 UN NGA GJERMANIA E KAM SHIKUAR KET EMISION, DHE JAM LINDUR NE GJERMANI, POR SHQIPES I KENI BE 100%PADRRJTSI!!! PADREJTSI, PADREJTSI DHE PREJ SOT KET EMISION AS QE DUA TA SHOH.. PORDHAT E TEAS DHE PEDERAT QE KAN ARDH NE EMISION QE TE BEHEN TE NJOHUR, SDUA TA PERKRAH DERI SA SHQIPJA TE KTHEHET NE EMISION
Antonela Farruku
Antonela Farruku Pred uro
Më në fund bete dicka tamam e larguat lugatin👏🏻👏🏻👏🏻
Visar Zeqiri
Visar Zeqiri Pred uro
DODOO RESPECT PER STILIN QE E MBAN
To travel around the world
To travel around the world Pred uro
Ju ftoj ti beni subscribe linkut posht 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻😷😷🦷🦷jam I sigurt qe do ju plq nuk do zhgënjeheni Zoti ju ruajt të gjithve 🤲🏻⭐️🥰🥰 m.slshow.info/on/kC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg.html
T I
T I Pred uro
TEA je shum Fake 🙄 Me vjen keq per ata qe besojn "tentimin" tend per tu shitur ashtu siç shitesh 😉
Vincenzo official
Vincenzo official Pred uro
Po shqipen eshte kot
jari dalipi
jari dalipi Pred uro
Ando dil vlla se emisjon prostitutash
Adion Nezha
Adion Nezha Pred uro
Ky indriti nuk ka iden te gatuaj hahahahaha.eshte nje loqe nga trut
Elida Pervana
Elida Pervana Pred uro
Sa mire qe bet pasi qe ne fillim ajo dukej qe kishte shenja skizofrenie
Fabio Qami
Fabio Qami Pred uro
O kri o spiune o robi me i shpif nbot😡😡🖕
Kledi. Patania
Kledi. Patania Pred uro
O andi prustituzioni Nuk esht legale ma Nuk esht sa inlegale ne itali , Po ty andi te dhimbset b.... e Graziano
Alketa Qilimi
Alketa Qilimi Pred uro
Po shyqyr me ne fund nje vendim i duhur asaj mund te doje qefi ti shpreh cfar ka shpirti por s'ja ka borxh kush cfar ka kaluar ajo
Feride Memeti
Feride Memeti Pred uro
Nese ikin krejt nga emisioni adote rich vet ati moj bora ty. Nuk ke drejt tu ve thujsh krejtve ik njerit ik tjetrit shqipja duhet te kthehet pra ne emision pa shqipen ska gje ati ajo i bojke krejt te folin aty.moj bora...
Antonela Farruku
Antonela Farruku Pred uro
shyqyr qe ikuu shtrigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
Kostandina Xamaxa
Kostandina Xamaxa Pred uro
Kjo pjesa me pelqen shum por shum dhe e shoh nga 3-4 her ne dit e nuk me merzitet.😍😍😍😍😍😍😍 Bravo ju qofte!!!!!!!!
Adion Nezha
Adion Nezha Pred uro
O resmi o bol
ᴅᴇᴠɪʟ ɢɪʀʟシ
ᴅᴇᴠɪʟ ɢɪʀʟシ Pred uro
Ktej me të dashur ktej kërkon grua 🤦🤦🤦
Albora Lunani
Albora Lunani Pred uro
Shqipe mos u kthe.
vali vali
vali vali Pred uro
Or shok po boll ekan njoft ore qka flet reflekson e bla bla aajo ska lan emison pa fjal palidhje
Martin Härtl
Martin Härtl Pred uro
Muslimane me voth nfyt e mevodh nkthiskurv
Feride Memeti
Feride Memeti Pred uro
Por ateher si doe e mbajni emisionin pa njerz si ju thuj ik njerit ik tjetrit.ateher mbille emisionin moj bora...🤣🤣🤣e tmershme..
Elvira Dedja
Elvira Dedja Pred uro
Cdo njeri ben zgjedhjet e tij. Produksioni duhet ti zgjedhi qe ne fillim vajzat e djemte. Ja te drejte djali. Shqipja jasht programit
Aldrit Bushi
Aldrit Bushi Pred uro
Kjo xhesiana është apo ben si e cmendur
vali vali
vali vali Pred uro
Huaa sa mir ja pasketi ber .mbyllne ore djem gojen dhe vazhdone emisionin me qetsi e me lezet
Makfire Halili
Makfire Halili Pred uro
Sot e kam shijuar emisionin per qef,mir i tha bora andit ik dhe ti pas shqipes 👏👏👏
Alfonso Fonsi
Alfonso Fonsi Pred uro
me palaco emision largohet me e drejta perkrahin tean fallcon kshu ka ardh dita e fallcove
Gezimi bc
Gezimi bc Pred uro
Tani, mir qe flet per kete teme!,por kam pershtypjen qe kjo ceshtje e tejkalon hapesiren tende botkuptimore! Sala nuk kishte asokohe (para 22 vitesh!) si arsye keto qe thua ti, te cilat jane teper siperfaqesore! Sala, ishte marionete dhe kolaborator i serbeve(pak retro!): mos harrojme qe asokohe, sidomos gjate stines se veres '98, kishte mbi 160000 shqipetare te Kosoves ne territorin e Shqiperise qe ishin gati te organizoheshin dhe armatoseshin per t'u bashkuar luftes se UCK-s, dhe qe shum rajone te Dukagjinit, Decani dhe fshatra te tjera ne kufi me Shqiperine, ishin "cliruar" nga forcat serbe..., dhe njekohesisht ne Tropoje ishin aktive UCK dhe Ushtria e Qeverise ne ekzil asokohe e Bujar Bukoshit si kryminister-, dy pole te cilat jo vetem sollen shum viktima nder shqiptar, dhe qe dekonspiroheshin direkt ke forcat serbe!-po ashtu keto forca sollen shuma marramendese parash (DM & CHF), me te cilat u aktivizuan forcat ordinere sic ishin Haklajt & Co, ne Tropoje, per te frenuar dyndjen e kosovareve te armatosur ne lufte... Kurse Berisha, bente lojen politike me Nanon, qe ishte ne interesin Grek (me crast ja arriten te krijojne "minoritet" grek ne Himare), per motive tipike te tija! Azemi thjesht ka qene i implikuar ne interesin fitimprures, dhe ka ngrene me dy luge!-ka dal si trim, sepse ai fizikisht do i rrifte Haklajt, dhe nuk e ka menduar se eshte i vdekshem-, thjesht injorance despotike!
Makfire Halili
Makfire Halili Pred uro
Andi shko dhe ti pas shqipes djal fallco
Besa Zito
Besa Zito Pred uro
Duam Shqipen......
Here We Go
Here We Go Pred uro
Sepse doktrina ungjillore i bazohet dhe i qendron me perpikmeri bibles
Merimanga Fituc
Merimanga Fituc Pred uro
Ne qofse qe sm njihni sm plas fare hhhaaaah
Eriola Paci
Eriola Paci Pred uro
Shum mir ja kan ber ky qe molla e sherrit nuk kam kundershtim esht zgjedhja e tij! Por kurrsesi nuk duhej mbajtur deri tani aty brenda
Jimin, our mochi
Jimin, our mochi Pred uro
12:00 naten e mire Eusebio 😂
Elvira Dedja
Elvira Dedja Pred uro
Moj Shqipe merr shembull nga Tea je arrogante
Glo Alb
Glo Alb Pred uro
Shqipja është një person i drejtëpërdrejtë,por problemi i saj është që nuk ka limite,dhe është një person tepër impulsiv. Kjo sjell problem tek njerëzit që e rrethojnë,pasi të gjithë kanë hallet e tyre dhe një shtim halli nga karakteri Shipes do ishte tepër streuese,sepse diskutimi me Shqipen nuk ka fund deri sa përfundimi te dalë i saj. Mendoj që në brendësinë e saj ajo është tjetër njeri,dmth i mirë dhe i mirëkuptueshëm. Jam e bindur që dhe ajo vetë është e vetëdijshme për këtë,në momentet kur është vetëm,kur reflekton. Njerëzve si karakteri i saj duhet tu qëndrosh larg me mendje dhe afër me zemër. Sepse dhe ata nuk duan të jenë kështu por ja që janë,duhet ti lësh në botën e tyre,derisa të reflektojnë plotësisht,nëse munden...!
andaaa a
andaaa a Pred uro
Sa e mireee zmr Zoti te bekoft prnd ka nje kromozom teper se ka me sh prirje se ne qe i kemi normal nr e tyre.Bravo Noemi je me e mira
Klaus W.
Klaus W. Pred uro
Ulu more aty
dhimitra zeka
dhimitra zeka Pred uro
#kthenishqipen
Klaus W.
Klaus W. Pred uro
Shqipen e perdor produksjoni per klikime
dhimitra zeka
dhimitra zeka Pred uro
#kthenishqipen
Alenna usa
Alenna usa Pred uro
Shqipja tamam burrnesh qka e ka jau thot ne sy ,se Shqiptart se dojn njerin e drejt as kurr se kan dashur vetem ata mbas shpine qka flasin,Bravo Shqipe se me rrena me pislliqe nuk jau shofim hajrin ,Shqipe te duan prap ne Show je 1 🤗
dhimitra zeka
dhimitra zeka Pred uro
#kthenishqipen
dhimitra zeka
dhimitra zeka Pred uro
#kthenishqipen
Art Life
Art Life Pred uro
45:34 Vali: per iket zot po😂😂
dhimitra zeka
dhimitra zeka Pred uro
#kthenishqipen
NeYon Laska
NeYon Laska Pred uro
Po pse i bie nga kina , thuj e kam ba se duhej të bëhej serbet janë mostra
Jimin, our mochi
Jimin, our mochi Pred uro
Mendoj qe skuadra blu eshte me e mire
Diamant Koci
Diamant Koci Pred uro
Bravo Dodo qe nuk kerkove falje 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Diamant Koci
Diamant Koci Pred uro
Bravo dhe krisit
Besa Zito
Besa Zito Pred uro
Bravoooo Andiiiiiiii 👍👍👍👍👍
Jimin, our mochi
Jimin, our mochi Pred uro
5:10 o indrit mos u bej kaq trim....nuk krahasohesh ti me chef Renaton....
Gredi GamingTV
Gredi GamingTV Pred uro
uau u meka tu qesh
Malvi Hodo
Malvi Hodo Pred uro
Keni ber shum mir dhe kur mos e pranoni ate ne emisjon se na i ka shpifur
Merimanga Fituc
Merimanga Fituc Pred uro
E qani fare kte shefin
Zaneta Ndretska
Zaneta Ndretska Pred uro
E pse me nje afat kohor te pacaktuar dhe jo pergjithmonë ca do bej ajo kur te vi
Repzy `
Repzy ` Pred uro
Me duket qe shqipjes i pelqen Fatjoni
Mevio 24
Mevio 24 Pred uro
Mbani bythqirat aty 🙃🤦🏻‍♂️
Klodjana Biba
Klodjana Biba Pred uro
Shyqyr se iku ishalla nuk kedhen me se veq ajo degjohe.la kokrren e namit un e simpatoja po se dija se esht kaq kok derre mjer ai burr qe i bjen per hyse 30 vjeqe goca llastic skam par te beje gangster e ti jape tru kuj do 😜
Besa Zito
Besa Zito Pred uro
Duam Shqipen......
Sara Plaku
Sara Plaku Pred uro
Dodo je si shpirt
Fatmir Dorzi
Fatmir Dorzi Pred uro
Esht. Hajdut. Ja. Pae
Anonymous Anonymous
Anonymous Anonymous Pred uro
Po normal se ka vjedh bab sala u ka knaqur hahaha
sindrit kola
sindrit kola Pred uro
Sa budallenj jeni Shqipja është personazhi më i mir e ju e largoni mir ja ka bo Garacianos se ai duhet të ishte në burg se ne Shqiperi nuk lelohet ajo që ka bërë jasht shtetit e vjen ne Shqiperi dhe e pranon atë që ka bërë pa pik halli si e lejoni ju ni biseksual në e mision a jeni të marr ai mund te ndjej për ndonjë djal aty mrena e mundet më bo madh skandal pa dëshirën e asnjërit kurse Tea dhe Ana e mbrojtën kot se në fund e eliminuan pra ku është fitimi kutu kthejeni Shqipen se ja keni fut kot se ju paska bullizu jo nuk je 3 vjeqa më har presionet që mund të ket ba Shqipja
Shaze metaj
Shaze metaj Pred uro
Na e shpife andi se lavapiatti bejm ketu ne itali si kemi mbledhure per vite me radhe keto lek ti na qenge bere boss me lavapiatti va va
EXHE EXHE
EXHE EXHE Pred uro
ANDIT i urojme martesèn me shqipen se jan tè dy njè mostèr.. mè vonè shihemi nè gjyq shqipi e andi se do bèj lemsh njè lagje jo mè njè shtèpi . do komentojme prap ktu jemi .shqipja ka nevoj pèr kurim mendor eshte e rrezikshme njè 30 vjeçare flet pèrçart pa pik kuptimi
Aldrit Bushi
Aldrit Bushi Pred uro
Hahaha olti kujdes se mos i ha të treja pjatat
Ola Kena
Ola Kena Pred uro
Blloku i hajdutve votojini o popull i mbaruar votojini
Valbona Lamaj
Valbona Lamaj Pred uro
Arixhofk e politikes kjo izotopja e leshelise
Eddy Kent
Eddy Kent Pred uro
Arbëreshëve ne Itali ju edhe garantuar me ligj mesimi i gjuhes shqipe. Ata mbas 600 vjetesh vazhdojne te flasin shqip. Emërtesat e rrugeve dhe istitucioneve shtetërore janë ne shqip dhe italisht. Shqipetareve ne Turqi nuk u eshte mundesuar mesimi i gjuhes shqipe, me synimin humbjen e identitetit Shqiptar dhe krijimin e identitetit Turk!! Pasojat janë te qarta, asnje nga kengetaret, aktoret, artistat, që kanë prejardhje Shqiptare flet shqip "Miq" per kokë i kemi këta turqit 😁😁
eri eri
eri eri Pred uro
xhoi stivi njerzit me t felliqur dhe te peshtireeeee 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Stop TheBullshit
Stop TheBullshit Pred uro
Stivi dhe Xhoi kane shpirtin ashtu sic kane surratet...Stivi thot s'me pelqen Kria, sikurse nuk i pelqen asnje femer tjeter. Stivi eshte jo vetem zemer lig po dhe budalla, (s'po flas per pamjen se ate ta jep zoti). Kujton se duke bullizuar Dodon per orientimin seksual do fshehi homoseksualitetin e tij. Kjo sy pordha si me qene Mesut Ozil me floke te gjata.