GOLD AG - LOKAJ PLAST
0:39
Pred 14 dnevi
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
Gold AG - Shkronjat e arta
4:28
Gold AG - Sokoli
3:39
Pred 8 meseci
Gold AG - Heroinat
4:46
Pred 9 meseci
Gold AG - Suhareka
3:28
Gold AG - History
3:26
Pred 2 leti
Gold AG - Une
3:22
Pred 4 leti
Gold AG -  Luani Luginës
3:23
Gold AG - Aga i Lugines
3:21
Gold AG - Nguce Ananin
3:52
Gold Ag - Kosova
4:18
Pred 6 leti
Gold AG - Ma i Qarti
3:40
Gold Ag - Shkupi
3:15
Pred 6 leti
Komentarjev
DJ Skifter Mistreci
DJ Skifter Mistreci Pred 41 minuto
Nji KOMB 🇦🇱 🇽🇰 Nji GJAK
Altini Gaming TV
Altini Gaming TV Pred 46 minutami
King gold ag🏅🥇🔥👑💪
arta sabani
arta sabani Pred uro
bac u kry
Xhevdet Gashi
Xhevdet Gashi Pred uro
Respekt per te dyt këngëtart jeni te Mrekullushem 👏👏👏👏👏👏
Kosovo Kosovo
Kosovo Kosovo Pred 2 urami
✌️🔥🔥🔥🔥🔥✌️
Osman Ruçi
Osman Ruçi Pred 2 urami
Ty të qofët hallall gjir i nanës.Të këndofët zemra gjithë jetën
Adlea Jashari
Adlea Jashari Pred 2 urami
Mashalla Ooooooooo Zot sa kenge e bukur se 🔥🔥 na del nga zemra dhe nga shpirti dhe ju Ooooooo kngtart e shpipes ju kndoft zemra gjithmon.🤗🤗🤗👏🖐️
Q Ba
Q Ba Pred 2 urami
Goja te Lumnt o vlla shum i mir je Legend je Gold ag for ever💪💪
Leonard laski
Leonard laski Pred 2 urami
Qa po ta nxan rrugen kryqi spo kuptoj !
Gazmir Spahiu
Gazmir Spahiu Pred 3 urami
Bravoooo🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 te vertet Gold
Agim Kopani
Agim Kopani Pred 3 urami
Si ky djal lindin rrall.1 ne nje shekull
Gashi G4shi
Gashi G4shi Pred 3 urami
21,10,2020 Genève suisse 🇨🇭
Lili Karfia
Lili Karfia Pred 3 urami
Une di qe Dave Gjergji eshte Pukjane🤔🤷‍♀️😏?!
Rejhan Latifi
Rejhan Latifi Pred 3 urami
Respect legjenda i muzikes
viola ola
viola ola Pred 4 urami
O kosov zemer te kam
Pellumb Kadiu
Pellumb Kadiu Pred 4 urami
Legjend je Trujt zoti vlla
Q Ba
Q Ba Pred 4 urami
Gold AG u are the best 🤣🤣🤣
bodoy euir
bodoy euir Pred 4 urami
Un jam nga Lekbibaj, Zona Nikaj - Mertur Hajde like giith Tropojant e tan Shqiptart ktu 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤🌹!
smilesparkle shine
smilesparkle shine Pred 4 urami
urime shume enishte ime 😉😉😉😉
Giresunlu Sulo
Giresunlu Sulo Pred 4 urami
urime ditelindjen zemra jem😎😎
shpetim sinani
shpetim sinani Pred 5 urami
Shum bukur👍
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Pred 5 urami
Goldi qite ni kenge Dy shok ne shkoll. Po ne bele. Njeri baben ne burg tjetri te vrar po kan qen te pa ndar jan dasht fort. Kan kalu mir. Me ni bank. Futboll kan lu bashke buken e kan. Henger. Pegjys. Ni moll e kan da bashk Naimi dhe Bekimi 💔
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Pred 5 urami
Ikom. Pas. Dy shok ne klas. Kan qen. Ne Bela po. Kan qen shok te ngusht. Me nje Bank. Kur i thojke. Arsimtari. Naim pse baba yt nuk vjen mbledhje prindve aj ju pergjigje skom bab ma kan vra. Kur e pyta kush ta ka vra baben tha baba i bekimit. Po ata gjithmon kan qen te pa ndare. Ne shkoll ne. Bank. Shok. E dhimshme
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy Pred 5 urami
Qfar trimi ky. Do mu dhi. Prej tute. Mu ne dore mkan pas Qetnikt. Edhe sjom tut kshtu kom arrit me. Ju ik
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Pred 6 urami
🇦🇱✌️
Suela Metlliu
Suela Metlliu Pred 6 urami
O zot cfar fjalesh te verteta . I lumt dora atij qe e ka shkruajtur , esht shum e vertet jemi larg nga toka jon e nga njerezit me te shtrenjt qe na sollen ne jet . Esht gjynah per ne ta harrojm prejardhjen ton e mos ti mesojm femijeve tan gjuhen ton te bukur Shqipe . Respekte per kete kengetar me shpirt te madh . Suksese
Qatip Lahi
Qatip Lahi Pred 6 urami
Qerim lahi
Alfred kola
Alfred kola Pred 7 urami
Ju kendofte zemra shum bukur keni kendu per Kosoven
Me Hej
Me Hej Pred 7 urami
Lavdi deshmorve, juve ju lumt per ket kang kaq prekse, populli shqiptar gjithmon kadit mi mbrojt trojet e veta po udhheqsat tradhtar po e kthejn vendin permas, spo ka kush me udhheq ket shqiptari
bodoy euir
bodoy euir Pred 4 urami
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
JueltaNoel JueltaNoel
JueltaNoel JueltaNoel Pred 7 urami
Ju kendoft zemra ,dy zera te mrekullueshem🌹🌹
Rezart Osmani
Rezart Osmani Pred 8 urami
Je me i mire i te mireve 😘😘😘😘😘😍😍😍😍
Adelinaaa Shala1
Adelinaaa Shala1 Pred 8 urami
Edhe ky si dauti i paska mjell.
Juliana Bakou
Juliana Bakou Pred 8 urami
Zoti te dhente jete se je PATRIOT o djale
Aty Ketu
Aty Ketu Pred 8 urami
Pa za te bukur kan vashat dhe burrat e Tropjes e Hasit. Rroft e qoft pergjithemon Shqiptarija dhe UÇK-ja. Ju pershendes nga zemra e Shqiptaris Kosov 🇦🇱👍🇽🇰
lenc skura
lenc skura Pred 9 urami
Love love me
Misim Shabani
Misim Shabani Pred 9 urami
Prshndetje nag Tetova
perparim krasniqi
perparim krasniqi Pred 10 urami
2020
Erblin Kryeziu
Erblin Kryeziu Pred 11 urami
ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddlddddddd
Gledi Dushku
Gledi Dushku Pred 11 urami
djemt tropojan te fjales e te pushkes 🇦🇱
Valona Citty.007
Valona Citty.007 Pred 11 urami
slshow.info/watch/gHsCQ3UHekk/video.html kiçe llomotit ..
mnika voli
mnika voli Pred 13 urami
xhennet firdeus ne ahiret !
Q Ba
Q Ba Pred 16 urami
Kryeveper allahu te rujt you are the best Albanian rapper 👌
Engjell isaku
Engjell isaku Pred 17 urami
Dy Legjenda me ni Klip 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jana krener Johana kener
Jana krener Johana kener Pred 19 urami
Lll o
Bessi Gashi
Bessi Gashi Pred 19 urami
2020 🥰
hikmete bajraliu
hikmete bajraliu Pred 21 uro
Respekt 🇦🇱🇽🇰🇧🇪
Fatmir Dervishaj
Fatmir Dervishaj Pred 21 uro
Hallall se gjithmon #1👑🇦🇱🇽🇰🇦🇱
mnika voli
mnika voli Pred 13 urami
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Avni Halilaj
Avni Halilaj Pred 21 uro
Respekt per. Juve te dyt legjenda hallall buka Edhe uj te kosoves juqoft..
Enver Demalia
Enver Demalia Pred 21 uro
Bravo ju rujt zoti
butti fdft
butti fdft Pred 21 uro
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪💪💪
Petrit Bajraj
Petrit Bajraj Pred 22 urami
Ju lumt zeri legjendat shqipetare🤚
Gzim Brahaj
Gzim Brahaj Pred 23 urami
Bravo!!!!
Toni Montana
Toni Montana Pred 23 urami
Evvv Dava gjergji zanin pushk e paska edhe po I shkojka i lumt🤘
Ali Junuzi
Ali Junuzi Pred 23 urami
Aj po vjen prej mali se di cka osht shka osht deka
Sefer Limja
Sefer Limja Pred 23 urami
Te lumt goha oer kosov e shipni
butti fdft
butti fdft Pred 21 uro
❤️❤️❤️❤️❤️
GFH TEAM
GFH TEAM Pred dnevom
🇦🇱
GFH TEAM
GFH TEAM Pred dnevom
🇦🇱
GFH TEAM
GFH TEAM Pred dnevom
Shum mir
GFH TEAM
GFH TEAM Pred dnevom
Bravo
armagedon gr
armagedon gr Pred dnevom
Kosova is❤️of Albania
armagedon gr
armagedon gr Pred dnevom
Kosova is❤️of Albania
Erisa Besmir
Erisa Besmir Pred dnevom
Bravo super bravo
Ervis Hoxhaj
Ervis Hoxhaj Pred dnevom
🦁🦁
IB BOIS
IB BOIS Pred dnevom
Je mir de
Shukrije Basha
Shukrije Basha Pred dnevom
Genug shum eh mir ju lumt
DARDANET ILIRET
DARDANET ILIRET Pred dnevom
Une vendosa nji Kanè me ja shkrue kesaje Mèretreshe edhe Gold AG qe ne deshrofeshi te kendoje se bashku Ose me Vèazrite Leshi. Ne qofese kam ndoni gabi e permison se une 70 vjeqaer ne gurbet xhsye e germave tashe po mi hane gomari. O Moj Liri e Daredanis O Moje Kosovè e Daredanis,u bèrè shtetè pasè Lirisè. O Fèlamur me shum Nishane nepèr Shekuj kurrè su ndale,nèper burxhe e kosoves shumè Valove. Fèlakè e kuqe si Ret e Zeza e tè Skuqera si Lotè e Gjak nè Kosove. Fèllad i bukur nè atè Kosove e ne Shqipri fryne stuhija pèr knaqèsi. Valone Fèlamuri i Pnvènvarès Qyshè nè kohen e Liris sè Darèdanis. E Dham Besen e Shqiptarisè Qyshè nè kohen e Liresè. Tè gjith Kosova tek te Vari i Pajazit me lidhe besen vèllau me vèlla pèr sato jeta mos me u nda. Pèr kèt tokè tè shejtè kur mos me u nda vèllau me vèlla ,si Krishter e Mislimon jemi Vèllazèr te tan Komèb e nji Qendrim. Zoti e Bekofèt ket Komèb Shqiptarè. Kete e kashkrue nji i lindure Llapè e i Riture ne Prishtinè. Une jetoje ne gurbte 28 vite. Une jame 70 vjeqaere. Emri imi asht ky. Jusuf Visoka Fetahu nga dijasepora e ranèd.Ju pereshendese qe te merni ket kange edhe te me shkrue ju mbretreshe qe e muertè.
Nexharije Emerllahu
Nexharije Emerllahu Pred dnevom
Bravo. 2 🌟🌟👏👏
faton ahmeti
faton ahmeti Pred dnevom
O Gold na mbyte ne gurbetqarve, ti je legjend respekt 🇸🇪
Astrit Reshani
Astrit Reshani Pred dnevom
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄
Anila Miza
Anila Miza Pred dnevom
SHUME BUKUUUUUR....👏👏👏 GOLD AG ❤⭐😘
Arjol Karriqi
Arjol Karriqi Pred dnevom
Gold AG👑👑👑👑👑👑👑👑
Beqir Remix
Beqir Remix Pred dnevom
Pershendetje nga Kosova Mitrovica sa her e nigoj ket Muzik Shum Mocione kam dhe qaj me lot kto fjal jan shum me vller vallah
UNITED STATES OF ALBANIA
UNITED STATES OF ALBANIA Pred dnevom
Çfarë Zeri ka Dava bravo ju lumte
Far.
Far. Pred dnevom
Ju lumtë!
Besa Besa
Besa Besa Pred dnevom
Ju lumt goja shume bukur, knofshi gjithmone,
sidou Ahmed
sidou Ahmed Pred dnevom
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Faton Ida
Faton Ida Pred dnevom
Te lumt vlla
CO CO
CO CO Pred dnevom
Like Për Tropojen LIKE Per Golf Ag
Dj Madison
Dj Madison Pred dnevom
DJELM HASGANA I KA BA NANA LOL😂😂👍🏻👍🏻
Ilirjan Gjyriqi
Ilirjan Gjyriqi Pred dnevom
qysh dokesh si nuse kisha dasht me te pa e ti sho si vallzojn ata qe na kan ndar